Середня вартість утримання одного учня на початок року в школах Черкаського району становить 12,5 тисяч гривень

Картинки по запросу сільські школярі

Середня вартість утримання одного учня на початок року в загальноосвітніх школах Черкаського району становить 12,5 тисяч гривень. Проте  мінімальна і максимальна вартість утримання відрізняється майже у 4 рази.

Про це йдеться на сайті Сільські обрії.

–         Приміром, у Руськополянській №1, Червонослобідській №2, Хутірській ЗОШ І-ІІІ ступенів вартість утримання одного учня становить від 8,4 до 9,4 тисяч гривень, – коментує начальник відділу освіти Черкаської РДА Людмила Григорчук. – А вже у Шелепуській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Софіївській, Сагунівській ЗОШ І-ІІ ступенів  від 27,1 до 28,1 тисяч гривень, а в Думанецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів взагалі сягає 31,3 тисяч гривень. Така разюча різниця пов’язана з кількістю учнів, що відвідують школу. Чим менше дітей в школі – тим більше витрат на їх утримання спрямовують.

Слід зауважити, що мережа загальноосвітніх закладів району протягом декількох років залишається незмінною, проте, відповідно до проектних потужностей, школи району заповнені на 47,4 %.

–         Оптимізація закладів освіти та питання пониження ступеня оскільки середня наповнюваність 1–9 класів становить 17 учнів, а 10–11 класів 11 учнів все більше стає неминучою, – зауважують у відділі освіти. – А у зв’язку із адміністративною реформою гостріше буде поставати питання створення опорних шкіл та їх філій.

Вересень 8, 2017 в 09:34 / Переглядів: 279

Теми: Аналітика,Економіка,Політика,Суспільство,Черкащина