У Смілі таки здорожчає проїзд у міському пасажирському транспорті

7 вересня відбулося чергове засідання Смілянського виконавчого комітету, на якому затвердили нову вартість проїзду в міському пасажирському транспорті, а саме 4,50 грн.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук громадський активіст Ілля Слободяник.

Як стверджує дописувач, голосування відбулося незаконно і з численними порушеннями. Так попри обіцянку створити комісію з моніторингу пасажиропотоку, справа жодним чином не рушила з місця і до сьогоднішнього дня нема жодного фактичного підтвердження, що перевізник несе збитки, працюючи за діючим тарифом. Влада керується лише даними, наданими перевізником.

“Коротше, з другої спроби таки пропхнули якийсь тариф, але дивіться самі – до кінця незрозуміло за що саме голосували члени виконкому, оскільки рішення не було сформульовано і озвучено.
Крім того, таки має бути створена комісія і проведений моніторинг пасажиропотоку в найближчі 2 тижні.” – йдеться у повідомленні.

Також громадський активіст нарікає не лише на сприяння провладних структур у вирішенні питання на користь перевізника, а й на бездіяльність правоохоронних органів.

Як повідомляє Сміла.ua, з 1 лютого цього року перевізники ПрАТ «Смілянське АТП 17128» на чолі з керівником Петром Даценком самовільно підвищили вартість проїзду в автобусах і маршрутках на 50 копійок (до 4 гривень). За попередніми підрахунками активістів, за цей час пасажирам завдано фінансових збитків на суму понад мільйон гривень.

“Питання лишається відкрите: яке покарання понесе пан Даценко П.І. за порушення закону та самовільне підняття тарифу до 4грн і яким чином 7 місяців переплат вартості проїзду будуть компенсовані смілянам?
Доречі, Смілянський міськрайсуд всупереч ч 2. ст. 306 КПК України вже більше тижня не може призначити судове засідання з приводу невнесення поліцією даних про шахрайство Даценка П.І. до ЄРДР (хоч і визначено, що “скарги на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування розглядаються не пізніше 72-х годин з моменту надходження відповідної скарги”).” – пише Ілля Слободяник.

Нагадаємо, у квітні в Умані здорожчав проїзд у міському транспорті з 3,5 грн до 4,5 грн. Незважаючи на таку різку зміну у ціновій політиці на послуги ТОВ “Круїз-авто”, містом досі курсують старі ПАЗи замість зручніших автобусів, на деяких маршрутах доводиться довго чекати на зупинці, поки під’їде наступний автобус, через що збираються великі черги і людям доводиться їхати з незручностями. Та найголовніше, до сьогоднішнього дня в пасажирському транспорті так і не з’явилися кондуктори чи контролери, а квикти на проїзд водіями видаються через раз.

Вересень 8, 2017 в 02:14 / Переглядів: 259

Теми: Аналітика,Економіка,Політика,Суспільство,Черкащина