Безробітних черкащан залучають до громадських робіт

Більшість безробітних, які перебувають на обліку в Черкаському районному центрі зайнятості, складає сільське населення. У зв`язку з тим, що в сільській місцевості відсутня достатня кількість робочих місць для постійної зайнятості, в районі постійно організовуються оплачувані громадські та інші роботи тимчасового характеру.

фото (2)

За словами директора Черкаського районного центру зайнятості Олександра Гриценка протягом трьох останніх років до громадських робіт в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації для інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та опрацювання відповідної документації було залучено понад 120 безробітних. Саме участь у громадських роботах дала можливість цим людям відновити свої вміння та презентувати роботодавцю свої професійні якості. «З урахуванням прийнятих у травні поточного року змін до законодавства, працівниками управління здійснюється перерахунок субсидії без додаткового звернення осіб, які отримували її у попередньому періоді, а також призначення та надання населенню субсидій за новими зверненнями. Враховуючи оперативність вирішення цього питання, допомога Черкаського районного центру зайнятості  управлінню в залученні безробітних до роботи з документацією по нарахуванню субсидій – є вкрай актуальною та необхідною, що дає змогу якісно та вчасно здійснити розрахунок та перерахунок субсидій всім бажаючим.

Наприклад, безробітна Таїсія Ішкова, яка перебувала на обліку в районному центрі зайнятості, під час участі в громадських роботах зарекомендувала себе, як сумлінний, дисциплінований працівник, який успішно справляється зі своїми обов’язками. Тому вже невдовзі їй була запропонована постійна робота в управлінні праці та соціального захисту населення на посаді бухгалтера, де жінка працює і по цей час.

Черкаський РЦЗ

Вересень 7, 2017 в 10:11 / Переглядів: 131

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина