Студія гончарного мистецтва з Черкащини претендує на звання кращого соціального проекту року

IMG 1499

16 вересня  2017 року у м. Дніпро вперше проводитиметься Всеукраїнська щорічна премія KS Motivation за видатні результати успішних українців, які йдуть вперед і не зупиняються на досягнутому. Організатором премії виступає «Всеукраїнське громадське товариство «Кожен спроможен». В номінації “Соціальний проект року” на першість претендує Золотоніська студія гончарного мистецтва “Мальви”.

Студію гончарства «Мальви» створювали як невеличку дитячу студію для гуртка. Переважно студія була розрахована на відвідувачів центру соціальної допомоги.
А за рік «мальви розквітли по-новому», студія стала чимось набагато більшим. Вона перетворилась на місце, де діти, батьки та вчителі шукають нові форми – форми взаємодії спочатку з глиною, а потім між собою. Сюди залюбки приходять діти з найближчих шкіл та дитячого садка. Тут не має різниці між дітьми. Важливо лише бажання створювати нове та терпіння. Швидко з глиною не домовишся. Але якщо проявиш терпіння, фантазію, то зможеш зробити корисні речі для дому, сувеніри або навіть справжніх янголів-охоронців.
Проект Студія гончарного мистецтва “Мальви” – номінант Всеукраїнської премії «KS Motivation», яку ініційовано всеукраїнською громадською організацією “Кожен спроможен” задля підтримки професійних та якісних проектів, зокрема для підвищення соціальних стандартів в Україні.
Не будьте байдужими. Голосуйте за студію гончарного мистецтва “Мальва”. Голосувати можна щодня до 15 вересня.
Підтримати проект Ви можете тут

Вересень 6, 2017 в 09:28 / Переглядів: 248

Теми: Події,Суспільство,Черкащина