Уманські волонтери рятують безпритульну кішку-годувальницю, якій нелюди розтрощили щелепу

Фото Анны Зарубіны.

Досить часто на сторінках нашого сайту з’являють прохання про допомогу в лікуванні безпритульних тварин. Цього разу без фінансової підтримки не обійдеться дворова кішка і шестеро кошенят, що вкотре за своє коротке життя стали жертвами людської жорстокості і байдужості. 

Фото Анны Зарубіны.

Як повідомляє волонтерка Анна Зарубіна на сторінці Умань”Серце друга”Благодійний фонд захист тварин у Фейсбук, годуючу кішку якийсь нелюд вдарив і зламав їй щелепу. На операцію коштів немає, без материнського молока залишилося шестеро кошенят.

Хочу нагадати історію однієї кішечки та просити вашої допомоги!

В кінці травня на нашу вулицю викинули біле кошеня, маля було дуже налякане, заблошане, для його лікуваня потрібно було його приручити! За днів 10 дівчинка пішла до рук!

Вимили вичухали проглистували, навіть знайшли людей які погодились забрати дівчинку в сім’ю після стерилізу!Привезли в клініку, виявилось, дівчинка вагітна! Почали готуватись до родів, а люди погодились почекати, щоб забрати малу!

Родилась трійня гарних малят , але родити мама вирішила в чужому дворі, поки я шукала малят скрьзь, їх ждала смерть, майже в останній момент я дізналась в кого малі, їх мали потопити господарі двору де народились.

Малечу врятовано, все добре, через невеликий проміжок часу наша мама приймає ще трьох малих, одного з яких знайшли на смітнику а двоє яких маму вбила машина. І так нас 6 ! Малята підросли, готуємо до стерилізу і раптово пропадає наша мамка! Малят від пониженого імунітету обкидає лишаями, а мамка сьогодні приходить з поломаною челюстю, як сказав лікар, дівчинку сильно вдарили по мордочці !

Фото Анны Зарубіны.

Прошу Вашої допомогоги, мала чекає на операцію в Айболіті, скільки це буде нам коштувати ще не знаю, а малятам назначили колоти уколи, 1 флакончик цих ліків коштує 86 гр !

1 флакончик я купила, ще на 2 завтра допоможуть фінансово , а ще на 3 флакончики та на операцію нажаль коштів не має! Хто має змогу допомогти фінансово, буду дуже всім вдячна ! Гроші можна занести в Айболіт з поміткою для киці Білочки з поломаною челюстю.

Карти приват, на жаль, немає, тільки Аваль номер карти 4188370023021069 !

Мій телефон 0930569510 Анна!

Фото Анны Зарубіны.

Вересень 4, 2017 в 15:54 / Переглядів: 392

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина