Мешканка Умані показала, в якому занедбаному стані перебуває одне із місцевих кладовищ

Мешканка Умані Ирина Кольба показала у Фейсбук, в якому занедбаному стані перебуває одне із місцевих кладовищ: крім того, що його ніхто не обкошує та не вирубує молоді дерева, так ще й не організовано вивіз сміття.

Фото Ирины Кольбы.

Уся кладовищенська атрибутика, яку викидають відвідувачі, спалюється просто на території кладовища. Це при тому, що днями в Інспекції з благоустрою Мешканцям Умані нагадали про штрафи за спалене листя. Та на комунальних порушників, мабуть, це правило не розповсюджується.

Фото Ирины Кольбы.

Також уманчанка скаржиться на умови перевезення у міському пасажирському транспорті. Автобус не розрахований на пасажиропотік даного маршруту, через що людям доводиться тіснитися або ж взагалі залишатися на зупинці.

“Неділя,2 вересня,11.00 Автобус ,,Кладовище Олександрівка”. Чому на маршрут, який три рази на тиждень, подають маленький бус ? Можливо пан міський голова думає, що він розтягнеться ? Якщо на інше кладовище можна якось добратися маршруткою в любий час і день , то на Олександрівське не можна. Чому люди тиснуться і сваряться, а ті , хто планував НЕ СІСТИ, а хоч би потрапити в дану маршрутку – просто туди не вміщаються ?

Фото Ирины Кольбы.І цікаво, де ті послуги, за які отримує гроші комунальне підприємство, так звана ” ср*ч контора” ? На кладовищі СР*Ч , при чому скрізь. Дійсність відповідає назві. Все заросло кленами, кущами і бур’янами ,і не тільки в дальніх краях, туди страшно навіть зайти , а й при вході. Сміття не вивозиться, його просто палять.

Фото Ирины Кольбы.

В туалеті впали двері, ну і нехай… Можливо треба кудись звернутися вище і тоді ми побачимо звіт про виконані роботи ? І ще одне. Дмитрівська субота , а вона є поминальною, і тому бажаючих поїхати на кладовище буде дуже багато. Пане Цебрій , поважайте людей і старість.” – пише пані Ірина.

Фото Ирины Кольбы.

Сентябрь 4, 2017 в 06:22 / Переглядів: 1680

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина