У кількох селах Черкащини знову ввели карантин через загибель свиней від африканської чуми

Спалах АЧС: села на Черкащині потрапили в зону карантину
gazeta.ks.ua

Через загибель свиней від африканської чуми 28 серпня на Київщині у 10-кілометрову карантинну зону нагляду потрапили два села Драбівського району. Про це повідомляє прес-служба Яготинської РДА, пише ВІККА.

Так, у селі Фарбоване Яготинського району було виявлено чотири трупи домашніх свиней, лабораторні дослідження яких підтвердили смерть тварин від вірусу АЧС.

З метою контролю за переміщенням тварин, а також тваринних продуктів, на в’їзді і виїзді у населений пункт встановлені блокпости. А в 10-кілометровій зоні встановлено нагляд у сусідніх селах, зокрема у Демках і Новомиколаївці Драбівського району Черкаської області.

На цій території заборонена торгівля живими свинями, м’ясом та іншими продуктами свинарства, а також поставки продуктів тваринництва без ветеринарних супровідних документів.

Карантин буде знятий через 40 днів після знищення всіх туш свиней і проведення інших необхідних ветеринарно-санітарних заходів у селі, де виник спалах вірусу.

Крім цього, ухвалено рішення провести повну депопуляцію дикого кабана на територіях закріплених мисливських угідь вражених територій.

Вересень 3, 2017 в 20:36 / Переглядів: 608

Теми: Події,Суспільство,Черкащина