Черкащани впевнено завойовують популярні телевізійні проекти. Відео

З початком осені на телебаченні України з’являються нові сезони популярних телевізійних проектів.  Цього року особливу активність проявили черкащани. Нещодавно Рідний Край повідомляв про те, як черкащани дебютували на “Танцях із зірками”.  у якому взяли участь троє черкащан: ведучий Євробачення-2017 Олександр Скічко, психолог Наталія Холоденко, а співведучим став уманчанин Володимир Остапчук. 

І знову гордість за наш край – черкащанин Валерій Лісун підкорив суддів популярного реаліті-шоу “МастерШеф”

Черкащанин підкорив суддів популярного реаліті-шоу "МастерШеф" (ВІДЕО)

Прийшов на кастинг нового сезону кулінарного проекту “МастерШеф”, що на каналі СТБ, та отримав “так” від суддів. Таким чином черкащанин Валерій Лісун увійшов до сотні найкращих кухарів-аматорів, які змагатимуться за перемогу на реаліті-шоу.

Телятина під черешневим соусом від Валерія Лісуна прийшлася до смаку Ектору Хіменес-Браво, Татьяну Литвиновій та Дмитру Горовенку. Та здивував черкащанин суддів не тільки своїми кулінарними здібностями. Тетяна Литвинова була вражена татуюваннями чоловіка.

Також вчора стартував випуск проекту на СТБ “Х-фактор”, де одним із суддів став співак, автор і композитор черкащанин Олег Винник.

Олег Винник самостійно зміг завоювати український шоу-бізнес і любов мільйонів слухачів. Він точно знає, як допомогти молодим артистам підкорити глядача.

І здається, що це не всі сюрпизи від Черкащани цього сезону!

Вересень 3, 2017 в 12:48 / Переглядів: 310

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина