Через Черкащину проляжуть 2 нові автомобільні коридори

В Україні сформовано нові автомобільні коридори. Постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 654 внесено зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 712 “Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення”.

Про це повідомляє Рідна Черкащина.

Зокрема, постанова передбачає подовження ряду міжнародних маршрутів, формування нових національних коридорів, підвищення класифікації окремих доріг.
Так, національну трасу Н-08 подовжено до Маріуполя, чим створено прямий коридор Бориспіль — Кременчук — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь, загальною протяжністю 644 км. Цей коридор забезпечить пряме сполучення від столиці до Маріуполя.
Сформовано новий національний коридор “Центр – Захід” Н-02 від дороги М-06 на Львівщині через Кременець, Білу Церкву, Ржищів, Канів до села Софіївка на Черкащині на трасі Н-08. Цей коридор проходить через 6 областей та поєднує два береги Дніпра.

Окрім того, міжнародна дорога М-09 Львів — Рава-Руська (на м. Люблін) подовжена до Тернополя. До її складу увійшла колишня траса Н-02 Львів – Тернопіль.
Дорога регіонального значення Р-52 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка підвищена за класифікацією до національної дороги Н-31.

Автомобільна дорога Р-70 Одеса — Білгород-Дністровський — Монаші — /М-15/ з під’їздом до порту Чорноморськ підвищена за класифікацією до національної траси Н-33. Це один з двох коридорів, що забезпечують зв’язок Південної Бессарабії із іншими областями України.

Міжнародна дорога М-21 подовжена до українсько-білоруського кордону, чим забезпечено коридор “Північ – Південь” від українсько-білоруського до українсько-молдовського кордону.

Дорога до нового КПП “Велика Паладь” на українсько-угорському кордоні увійшла до складу міжнародного коридору М-26 КПП “Вилок” — Неветленфолу — КПП “Дякове”.
Дорога Р-13 Чернігів — Городня — Сеньківка, яка веде до однойменного КПП, який поєднує три країни, стала національною трасою Н-28.
До міжнародного коридору М-24 включено найкоротший шлях від Мукачевого до КПП “Чоп”.

Сформовано новий регіональний коридор Р-80 Кам’янське — Солоне — /Н-08/ , яким автомобілісти часто об’їжджають місто Дніпро по дорозі з Кременчука до Запоріжжя.
Цією постановою Уряд унормував питання протяжності мережі автомобільних доріг загального користування державного значення та вніс зміни щодо перейменування деяких населених пунктів, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

Вересень 2, 2017 в 19:35 / Переглядів: 1360

Теми: Події,Суспільство,Черкащина