Секретар Смілянської міськради отримує 200-відсоткову щомісячну премію

Похожее изображение

На останньому позачерговому засіданні бюджетної комісії депутати знову намагались дізнатися, яку зарплату і премію отримують чиновники, а також розглянули зміни до бюджету і програму охорони навколишнього середовища на майбутні 5 років. Про це пише Дзвін з посиланням на “Smila.ua.city”.

Секретар міської ради Віктор Федеренко повідомив депутатам, що передумав відмовлятися від 200 відсотків щомісячної премії, яка складає більше 11 тис. грн. Натомість він створить власний благодійний фонд, у якому збиратиметься щомісячна премія. З цих коштів він буде виділяти суми для допомоги спорту, малозабезпеченим сім’ям, на різні міські потреби. Так він контролюватиме певну частку бюджетних коштів. Аніж відмовиться від грошей, і вони розпорошаться, їх напралять невідмо куди. Вже робиться статут, проект цього фонду, і, мовляв, всі жителі міста зможуть ним скористатися.

Деякі депутати-члени бюджетної комісії вважають це неправильним. Адже таким чином секретар міської ради впливатиме на жителів міста, використовуватиме бюджетні кошти на власнийй розсуд, даватиме їх тим, хто прийде до нього і “поклониться”.

Серпень 31, 2017 в 19:15 / Переглядів: 271

Теми: Аналітика,Економіка,Політика,Суспільство,Черкащина