В Умані відбулась розширена нарада з питань прийому паломників-хасидів

Фото Головне управління Національної поліції в Черкаській області.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Еліав Білоцерковські та делегація посольства, представники обласної та місцевої влади, міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана, Головного управління національної поліції в Черкаській області та інших структур, причетних до прийому паломників – хасидів.

Під час наради присутні обговорили коло нагальних питань, серед яких забезпечення публічної безпеки та порядку під час святкування Рош ха-Шана.

Начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області полковник поліції Валерій Лютий зазначив, що на сьогоднішній день з боку поліції проведена попередня рекогносцировка сил та засобів в районі перебування паломників-хасидів. Під час святкування Рош ха-Шана забезпечувати публічний порядок в Умані будуть близько 500 працівників поліції. З боку місцевої влади та комунальних служб міста необхідне забезпечення дорожніми знаками та розміткою, належним освітленням в темну пору доби району перебування паломників та прилеглих вулиць. На час заходів в місті буде обмежений рух транспорту, а у місцях компактного перебування паломників-хасидів він буде перекритий.

Начальник Главка поліції області наголосив, що поліція готова до забезпечення правопорядку в районі перебування хасидів під час святкування Рош ха-Шана.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Серпень 31, 2017 в 18:07 / Переглядів: 360

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина