На Черкащині засуджено бухгалтера школи, яка привласнила бюджетні кошти у великих розмірах

Похожее изображение

Золотоніським міськрайонним судом засуджено жительку м. Золотоноша за внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки та привласнення, розтрату чужого майна. Про це повідомила прокурор Золотоніської місцевої прокуратури юрист 2 класу М.В. Компанієць, пише Про все.

В судовому засіданні встановлено, що жителька м. Золотоноша, працюючи головним бухгалтером однієї із шкіл  у період часу з 01.06.2013 по 01.10.2013, використовуючи своє службове становище в особистих інтересах внесла завідомо неправдиві відомості до офіційних документів: відомостей зарахувань на карткові рахунки працівників школи зарплату за червень-вереснь 2013 року, достовірно знаючи що суми заробітної плати відносно завищено.

Після внесення недостовірних відомостей про дійсний розмір заробітної плати та особистого подання документів в банк, вона привласнила, шляхом попереднього зарахування банком та подальшого особистого зняття надмірно отриманої заробітної плати на загальну суму 62 154 грн. 02 коп., та розтратила, шляхом зарахування на картковий рахунок іншим працівникам бюджетні кошти на загальну суму 90897 грн. 62 коп.

Внаслідок умисних, протиправних дій вона завдала збитків державним інтересам на загальну суму 153051 грн. 64 коп.

Суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив жінку до покарання у виді 5 років 1 місяця позбавлення волі та штраф у розмірі 250 неоподаткованих мінімумів та на підставі ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки.

21 Серпня, 2017 в 20:26 / Переглядів: 1189

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про