На Черкащині продовжують боротьбу з нелегальними мігрантами

Фото Головне управління Національної поліції в Черкаській області.

Лише за останні два тижні відпрацювання правоохоронцями спільно з працівниками Державної міграційної служби складено матеріали відносно 276 нелегалів, розпочато 7 кримінальних проваджень, з них чотирьом оголошено про підозру.

В рамках проведення загальнодержавної операції «Мігрант», з метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які вчиняють правопорушення, або незаконно перебувають на території України, працівники поліції Черкащини спільно з працівниками ДМС здійснюють перевірку грально-розважальних закладів, речових, продовольчих ринків, місць тимчасового проживання іноземців: гуртожитків, готелів.

Загалом, з 1 серпня, в рамках оперативно-профілактичної операції «Мігрант» спільно з Державною міграційною службою області складено 51 протокол за статтею 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відносно одного (громадянина Грузії) прийнято рішення про примусове повернення за межі України. Працівниками поліції також складено 276 протоколи відносно іноземних громадян за скоєння ними інших адміністративних правопорушень.

Крім того, у ході відпрацювання, поліцейські викрили 7 іноземних громадян у скоєнні на території Черкаської області кримінальних правопорушень, чотирьом з них вже оголошено про підозру.

На теперішній час профілактичні заходи на території області продовжуються. Тому громадян, які володіють інформацією про іноземців, які проживають в Україні, не маючи на те законних підстав, вчиняють правопорушення або розшукуються правоохоронними органами інших країн, просимо негайно повідомляти про такі факти до поліції за номером «102».

 

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Серпень 20, 2017 в 06:57 / Переглядів: 358

Теми: Події,Політика,Черкащина