Суд відмовився розглядати апеляційну скаргу Полякова

Апеляційний суд Києва залишив без розгляду скаргу захисту народного депутата Максима Полякова на рішення Солом’янського районного суду Києва про обрання йому запобіжного заходу, передає кореспондент УНН.

“Раптом ситуація змінилася, замість п’яти суддів один суддя приймає рішення, навіть нас не запрошуючи і нам у коридорі повідомляють, що розгляду не буде”, – заявив М.Поляков.

Він зазначив, що рішення Апеляційного суду Києва не підлягає касаційному оскарженню.

“Це все лягає в канву тої скарги, яку ми готуємо разом з моїм адвокатом до європейського суду і будемо оскаржувати всі незаконні дії Солом’янського суду разом з Апеляційним судом, який навіть відмовився слухати те, що сам запланував”,- сказав М.Поляков.

Нагадаємо, 21 липня Солом’янський районний суд міста Києва розпочав розгляд клопотання САП про обрання запобіжного заходу М.Полякову.

М.Поляков підозрюється у вчиненні дій, передбачених ч. 4 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.За даними САП, 19 червня детективи НАБУ за процесуального керівництва САП затримали 7 осіб, причетних до вимагання та одержання неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні.

За версією слідства, злочин вчинено за участю народних депутатів України. Наразі, за даними САП, встановлена ймовірна причетність двох народних обранців – Максима Полякова та Борислава Розенблата. Ця операція відбувалась за співпраці з ФБР США.

21 червня 2017 року Генеральний прокурор України вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт двох народних депутатів – Максима Полякова та Борислава Розенблата. 11 липня 2017 року Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Максима Полякова, проте відмовила у наданні згоди на затримання та арешт.

Серпень 19, 2017 в 05:26 / Переглядів: 298

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина