Стало відомо, на якому місці Черкаси у рейтингу комфортності міст

Пов’язане зображенняЧеркаси посіли 17 щабель у рейтингу комфортності українських міст.

Відповідний рейтинг опублікувало видання “Фокус”.

У виданні зазначають, що рейтинг комфортності українських міст – напевно, найсуб’єктивніший з усіх рейтингів, хоча він здебільшого і базується на об’єктивних даних, взятих з відкритих джерел.

Так, за версією журналу, Черкаси посідають 17 місце із 22, а підсумковий бал міста становить 37,1.

Серед переваг у Черкасах називають доступне житло  та невисокий рівень безробіття.

Серед недоліків – погане транспортне сполучення з іншими регіонами, розбиті дороги, низька інвестиційна привабливість

Якщо вірити муніципальному опитуванням, Черкаси за більшістю показників — міцний середнячок. Якість міських сервісів тут оцінили на трієчку, що відповідає середньому рівню по Україні. Діяльністю мера в Черкасах задоволено 66% городян. У порівнянні з іншими областями це високий показник. Та й в цілому на тлі жителів інших регіонів, черкасці виглядають оптимістами — 45% з них вважають, що справи в їх місті йдуть в правильному напрямку.

Однак в рейтингу “Фокуса” позиції обласного центру помітно знижує погане транспортне сполучення. Через Черкаси проходить тільки три траси національного значення, а поїзди відправляються за все в чотирьох напрямках. Влітку цього року ситуацію додатково ускладнило закриття на ремонт єдиного в місті переправи через Дніпро.

Зараз машини пропускають по графіку тільки в одному з напрямків. Через це водіям доводиться по кілька годин чекати своєї черги. Ті, у кого не вистачає терпіння, їдуть в об’їзд через Канів або Світловодськ, роблячи гак у 50 км. Можливо, через транспортні проблеми інвестиційна привабливість міста низька, а ціни на товари з умовною споживчого кошика, навпаки, досить високі.

Додамо, перше місце у рейтингу посів Київ, друге — Львів, третє — Луцьк. А з аутсайдерів українських міст за комфортом проживання Чернігів, Суми та Херсон, які посіли 20, 21 та 22 місця відповідно.

17 Серпня, 2017 в 15:55 / Переглядів: 597

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про