У Смілянському районі продовжується ремонт на автодорозі державного значення. Фото

Світлина від Юрія Дубрави.На автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Смілянському районі на ділянці км 205+280 – км 213+000 продовжуються роботи з виконання поточного середнього ремонту.
На цій 8-ми кілометровій ділянці автодороги Київ-Знам’янка на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядною організацією ТОВ «Ростдорстрой» продовжуються ремонтні роботи за сучасною технологією із повною заміною асфальтового покриття за технологією холодного ресайклінгу. Вже закінчено регенерацію основи на 8 кілометрах автодороги Н-01 Київ-Знам’янка.
Холодний ресайклінг являє собою зміцнення (стабілізацію) ґрунтів, кам’яних матеріалів і асфальтового ґрануляту, одержуваного в результаті дроблення асфальтобетонного брухту, різними в’яжучими, шляхом попереднього фрезерування і змішування на дорозі. Метод ресайклінгу єдиний спосіб, який забезпечує відновлення основи дорожнього покриття завдяки повторному використанню старого покриття. Застосування даного методу дозволяє скоротити терміни реконструкції, ремонту та знизити витрати на ремонт. Роботу методом холодної регенерації можна здійснювати без зупинки руху автомобілів.
Також на цій ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка закінчено роботи з ліквідації пучин з влаштуванням нової конструкції дорожнього одягу з використанням геотекстильних матеріалів та з влаштуванням дренажних воронок. Загалом пучини було ліквідовано на близько 4 тис. кв. м автодороги.
Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини. Це тимчасові незручності, але безпека важливіша!!!
Бажаємо щасливих безпечних подорожей!

Світлина від Юрія Дубрави.

Світлина від Юрія Дубрави.

Світлина від Юрія Дубрави.

Світлина від Юрія Дубрави.

Світлина від Юрія Дубрави.


Прес-служба САД у Черкаській області

Серпень 16, 2017 в 10:26 / Переглядів: 114

Теми: Події,Україна,Черкащина