За півроку черкаські чиновники-корупціонери не сплатили до бюджету майже половину суми адмінштрафів

За півроку черкаські чиновники-корупціонери не сплатили до бюджету майже половину суми адмінштрафів
styler.rbc.ua

У Верховному суді України підрахували збитки від невиплати адмінштрафів, визначених як міра покарання для чиновників-корупціонерів, передає сайт vikka.ua.

За результатами розгляду судами кримінальних проваджень про корупційні злочини за перше півріччя 2017 року, у Черкаській області направлено до суду 53 обвинувальні акти та розглянуто 13 кримінальних проваджень. Протягом цього періоду 7 осіб було засуджено та 4 виправдано судом, щодо двох осіб було закрито провадження.

Серед засуджених корупціонерів на Черкащині – 1 депутат, 1 працівник апарату суду, 3 держслужбовці, 4 поліцейських та інших працівників МВС, 1 військовий посадовець та 1 посадова особа місцевого самоврядування. Усього, за даними ВСУ, за корупційні злочини в області було засуджено 14 осіб.

Усього за вказаний період засуджені до міри покарання у вигляді адмінштрафу добровільно виплатили державі лише 18700 грн із нарахованої суми в 34850 грн.

Серед 38 посадовців, які мали сплатити стягнення на Черкащині, – 15 депутатів, 3 суддів, 6 держслужбовців, 1 поліцейський, 3 працівників ДФС, 1 військовий посадовець, 1 голова місцевої ради та 8 посадовців органів місцевого самоврядування.

Серпень 16, 2017 в 07:20 / Переглядів: 173

Теми: Кримінал,Політика,Черкащина