Сто гривень за відро огірків – через примхи погоди зросла ціна на овочі

На Черкащині ціни на овочі “б’ють рекорди”. Цьогоріч на міських ринках 6 кілограмів огірків можна придбати за 100 гривень, пише“Черкаський край”.

Торік така покупка обійшлася б майже втричі дешевше. Але нині цей овоч — дефіцит: тля та спека перетворили огірки на жухлі батоги. Тому ціна на цей овоч й далі росте — вже до 20 гривень.

І навіть замінити мариновані огірки кабачками не набагато дешевше: за тлусті зеленці правлять 10-12 гривень за кілограм. Не повезло цього року й іншим родичам кабачковим: гарбузи заїла тля, а ті, що пов’язалися, частково згнили — небачене явище.

– Садили — де й ділося, ні кабачків, ні гарбузів, — кажуть селяни.

Основний продукт — картопля — торік коштувала 4-6 гривень, зараз 9-10 грн. Нав’язалося її менше.

Ціни на помідори сягають 8-15 гривень. Ексклюзив дорожче: ось красується єдиний на весь прилавок товар — три великі жовті помідори, які виглядають із-за цінника “25 грн”. Хоч купуй, хоч любуйся. Помідори, скаржаться дачники й городники, уражені грибковими хворобами та попечені. А це все продають по десятці: бурячок, цибуля, капуста. Морква — 14 гривень. Часник до пампушок — 65 гривень за кілограм.

Перець, як і помідори, попікся, тож м’ясистий червоний коштує 25-30 гривень, звичайний болгарський — 10-12, як і баклажани.

Серпень 13, 2017 в 15:30 / Переглядів: 271

Теми: Економіка,Суспільство,Україна,Черкащина