На шполянському автовокзалі розібрали безкоштовний туалет аби збільшити кількість відвідувачів у платному

Файл:Шпола-автостанція.JPG

У Шполі на території місцевої автостанції розібрали стару безкоштовну вбиральню побудували нову, але платну. Тепер відвідувачі справляють свої природні потреби просто на будівельне сміття, що лишилося від поваленого приміщення. Про це повідомляє у Фейсбук місцевий активіст Сергій Коваль-Лютий.

“ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.м.Шпола, місцевий АВТОВОКЗАЛ!!На території АВТОВОКЗАЛУ був хороший БЕЗКОШТОВНИЙ ТУАЛЕТ!!Але якесь, кому не хватає грошей, відкрив платний в приміщенні. І все наче добре. Хто хоче, іде в платний,а хто ні – то надвір……А ДУДКИ, надворі ще хороший туалет розібрали, бо ніхто не хотів платити… А хто заплатить там??Хто їздить автобусами??А більшість пенсіонерів, в пільговий день за лікарством та в лікарню..А ще їм і за туалет платити???? Так і ходять всі, на ту кучу КИРПИЧА, що залишилась,від БЕЗКОШТОВНОГО ТУАЛЕТУ!!ЖИВЕМ ПО-НОВОМУ!!!І колись, може, вдавитесь!”

Як повідомляється на сайті Пологівські вісті, згідно зі статтею 36 Закону України «Про автомобільний транспорт» до обов’язкових послуг, які повинні надавати на автостанціях пасажирам, належить, зокрема, можливість користуватися громадськими вбиральнями (безкоштовно).

Також кожен пасажир, що купує квиток у касі, автоматично сплачує автостанційний збір – плата за надання обов’язкових послуг автостанціями, про це йдеться у постанові Кабінету міністрів України від 26 вересня 2007 р. N 1184.

Виникають логічні питання: чи зменшився автостанційний збір у місті Шпола з того моменту, коли безкоштовний туалет перестав працювати? І чому автостанція не надає обов’язкові послуги в повному обсязі?

Адміністрація сайту “Рідний край” слідкуватиме за розвитком подій довкола шполянської автостанції.

Серпень 10, 2017 в 20:12 / Переглядів: 802

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина