На шполянському автовокзалі розібрали безкоштовний туалет аби збільшити кількість відвідувачів у платному

Файл:Шпола-автостанція.JPG

У Шполі на території місцевої автостанції розібрали стару безкоштовну вбиральню побудували нову, але платну. Тепер відвідувачі справляють свої природні потреби просто на будівельне сміття, що лишилося від поваленого приміщення. Про це повідомляє у Фейсбук місцевий активіст Сергій Коваль-Лютий.

“ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.м.Шпола, місцевий АВТОВОКЗАЛ!!На території АВТОВОКЗАЛУ був хороший БЕЗКОШТОВНИЙ ТУАЛЕТ!!Але якесь, кому не хватає грошей, відкрив платний в приміщенні. І все наче добре. Хто хоче, іде в платний,а хто ні – то надвір……А ДУДКИ, надворі ще хороший туалет розібрали, бо ніхто не хотів платити… А хто заплатить там??Хто їздить автобусами??А більшість пенсіонерів, в пільговий день за лікарством та в лікарню..А ще їм і за туалет платити???? Так і ходять всі, на ту кучу КИРПИЧА, що залишилась,від БЕЗКОШТОВНОГО ТУАЛЕТУ!!ЖИВЕМ ПО-НОВОМУ!!!І колись, може, вдавитесь!”

Як повідомляється на сайті Пологівські вісті, згідно зі статтею 36 Закону України «Про автомобільний транспорт» до обов’язкових послуг, які повинні надавати на автостанціях пасажирам, належить, зокрема, можливість користуватися громадськими вбиральнями (безкоштовно).

Також кожен пасажир, що купує квиток у касі, автоматично сплачує автостанційний збір – плата за надання обов’язкових послуг автостанціями, про це йдеться у постанові Кабінету міністрів України від 26 вересня 2007 р. N 1184.

Виникають логічні питання: чи зменшився автостанційний збір у місті Шпола з того моменту, коли безкоштовний туалет перестав працювати? І чому автостанція не надає обов’язкові послуги в повному обсязі?

Адміністрація сайту “Рідний край” слідкуватиме за розвитком подій довкола шполянської автостанції.

10 Серпня, 2017 в 20:12 / Переглядів: 1652

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Наталія Миргородченко Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
Наталія Миргородченко
Читач
Наталія Миргородченко

Добрий вечір!Я ніколи не писала скарги,але мабуть дарма.Моя матуся,якій 78 років чекала в Шполі автобуса на Новомиргород.Там один рейс в 11.30 з Києва.Вона їхала з лікарні.Був страшенний мороз.Автовокзал зовсім не опалюється.Вона була там одна.І вже не витримуючи попросила у диспетчера-зайти погрітись.Скоріше всього -це була касир-тому що таку грубу жінку я при зустрічі засіціювала з нею.Вона виштовхала матусю в спину і ще вдарила дверима.Бог їй суддя.Я їй бажаю лише здоров”я-а все решта-то від Бога.Колись і їй буде гірко.Людські сльози на землю не падають!