Мешканці Уманщини об’єдналися заради допомоги двом сиротам

Нещодавно ми повідомляли, що На Уманщині повісилася мама двох маленьких діток. Жінка проживала в селі Танське Уманського району, часто конфліктувала з матір’ю, тому, можливо, саме це стало причиною її фатального рішення. Двох її малюків доставили до Уманської ЦРЛ.

Проте уманська громада не лишилася осторонь і взялася активно підтримувати дівчинку та хлопчика. Заклики про збір допомоги з’являлися у соціальних мережах, а хтось відвозив свої подарунки малюкам самостійно. І на сьогоднішній день вони забезпечені не лише речами першого вжитку, а й одягом та іграшками. Про це йдеться на офіційній сторінці Уманської Центральної районної лікарні у Фейсбук.

Фото Уманська Центральна районна лікарня.

“Жителі Уманщини не залишились осторонь від чужого горя. Наші небайдужі земляки відгукнулись і почали рішуче допомагати двом маленьким діткам з села Танське, які зараз перебувають в дитячому відділенні через трагедію в родині. Приклад волонтерів надихає всіх нас!” – йдеться у повідомленні.

Фото Уманська Центральна районна лікарня.

Як повідомляє уманська волонтерка Ольга Ситник, дворічного хлопчика огляне досвічений офтальмолог, і якщо у малюка є хоч найменший шанс бачити, то на це будуть потрачені всі сили.

 

Нагадаємо, сиротами лишилася двомісячна дівчинка та дворічний хлопчик, що має вроджену ваду зору. Кілька років тому померли їх братик та сестричка. Чотирирічна дівчинка на час смерті перебувала під опікою рідної бабусі, якій хотіли віддати й осиротілих онуків.

Серпень 9, 2017 в 06:00 / Переглядів: 673

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина