На Черкащині розсилають СМС про вчинення реєстраційних дій щодо приватної нерухомості

 Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області інформує, що у питанні незаконного заволодіння майном принциповим моментом є час, тому чим швидше законний власник зреагує на захоплення майна, тим більше має шансів повернути вкрадене без втрат. За законом власник об’єкта нерухомого майна має можливість накласти заборону на проведення реєстраційних дій терміном до 10 діб, аби протягом цього періоду мати можливість звернутись до суду і зупинити незаконні дії.
«SMS-Маяк» саме той проект, який суттєво підвищує шанси на оперативне реагування й ефективний захист порушених прав. Завдяки цьому сервісу його користувачі отримуватимуть SMS-повідомлення про вчинення реєстраційних дій щодо нерухомості у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав), повідомляє Офіційний портал Черкаської міської ради.
а) фізичних та юридичних осіб – про реєстраційні дії стосовно будь-якого об’єкта нерухомого майна в Державному реєстрі прав без зазначення відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяжень, про суб’єктів таких прав;
б) власників об’єктів нерухомого майна – про подані заяви у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень стосовно належного таким власникам об’єкта нерухомого майна.
Для того, щоб активувати СМС – маяк потрібно зробити лише три кроки:
За номером у Державному реєстрі прав:
1. Отримайте реєстраційний номер майна.
2. Перевірте наявність номеру в Державному реєстрі прав.
3. Поставте об’єкт на моніторинг.
За ЕЦП:
1. Отримайте ключ електронного цифрового підпису (для фізичних осіб).
2. Введіть ключ ЕЦП в поле в сервісі.
3. Оберіть об’єкти нерухомості та поставте їх на моніторинг.
Відстежуйте зміни статусу об’єктів нерухомого майна за номером в Державному реєстрі прав.
Вартість такого сервісу на місяць складає 30 гривень за 1 об’єкт.
Таким чином, фізичні та юридичні особи можуть бути проінформовані про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю, що суттєво збільшить шанси власників на захист власності від рейдерських атак.

 

Серпень 7, 2017 в 06:26 / Переглядів: 419

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина