Проїзд у міському транспорті Канева здорожчав до 4 гривень

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради ухвалили рішення про збільшення вартості проїзду у міському транспорті.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На початку обговорення цього питання директор транспортного підприємства «М+М» Євген Маланчев зауважив, що станом на сьогодні містом курсує лише 8 автобусів, замість 12, через брак водіїв та фінансів на підприємстві.

«Ситуація справді катастрофічна. 450-460 тис.грн. нам потрібно щомісяця для фонду заробітної плати, адже у нас працює 107 осіб, які отримують мінімальну заробітну плату. На сьогоднішній день у нас не вистачає коштів, щоб утримувати дане підприємство. Адже наразі підприємство є збитковим протягом останніх чотирьох місяців. Якщо у вас є можливість знайти перевізника, який буде працювати за тарифом 3,5 грн., «М+М» офіційно відійде від цих перевезень», – зауважив Євген Маланчев.

Секретар Канівської міської ради Сергій Ткаченко наголосив, що рішення про підвищення проїзду у громадському транспорті є наразі вимушеним та економічно обґрунтованим.

«Для прикладу, у Золотоноші чи Смілі вартість проїзду давно складає 5 грн. Я не знаю, жодного міста, де наразі є така вартість проїзду. У Каневі ми просто змушені підвищити проїзд до 4-х гривень, щоб покращити економічний стан підприємства-перевізника», – пояснив Сергій Ткаченко.

Натомість міський голова Ігор Ренькас зазначив, що, відповідно до умов договору, у разі збільшення вартості палива на 10%, ми маємо переглянути вартість проїзду, окрім цього зросли витрати на фонд заробітної плати, комунальні послуги, утримання транспорту. Тож наразі за цим показниками вартість проїзду у сумі 4-х гривень є економічно обґрунтованою.

Відтак, присутні члени виконавчого комітету одноголосно ухвалили рішення про збільшення вартості проїзду у міському транспорті із 1 серпня до 4-х гривень.

Серпень 4, 2017 в 06:47 / Переглядів: 261

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина