Мер Черкас закликав громаду не піддаватися на популістичні закиди (відео)

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко закликає активістів та громаду не піддаватися на провокативні заяви популістів щодо можливої забудови набережної Дніпра. Про це йдеться в сюжеті ГО “Європейські Черкаси – європейська Черкащина”.

Як пояснює сам очільник міста, на засіданні виконкому було прийнято рішення розширити протоку міського відстійника стічних вод, аби вони після фільтрації не збиралися, а мали вихід до річки. Про забудову набережної мова не йде, адже від відстійника до місць відпочинку досить велика відстань. Навіть на даний час довкола згаданої території в радіусі 150 метрів немає жодних будівель, як того вимагають санітарні норми.

“Якщо переможуть популісти, то ми й надалі матимемо незаконний кар’єр, смітник, пляшки, шприці і таке інше. Набережну ніхто забудовувати не буде і вона стане окрасою міста”. – додає Анатолій Бондаренко.

В свою очільник міста став на захист нинішнього складу виконкому.

“Сьогодні об’єдналися нетрадиційні союзники, праві сили з БПП, для того, щоб змістити демократичний виконком. Цей виконком за півтора роки довів ефективність своєї роботи. В місті будуються дороги, тротуари, ремонтуються дитячі садочки і 70% черкасьців підтримують курс, який сьогодні обрала влада міста.”, – зазначив міський голова Черкас.

Також Анатолій Васильович не виключає варіант розпуску ради і дострокові вибори.

Картинки по запросу анатолій бондаренко черкассы

Серпень 3, 2017 в 20:44 / Переглядів: 174

Теми: Події,Суспільство,Черкащина