У Смілі красується креативна автобусна зупинка. Фото

2017-07-29-зупинка

Добра справа, котру започаткував у Смілі місцевий підприємець Андрій Черничко, коли організував небайдужих містян і вони гуртом розмалювали зупинку в мікрорайоні Богдана, має своє продовження.

«Прийняв естафету від Андрія Черничка. Наш результат! Художник Олена Науменко», – повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці смілянин Віктор Овчаренко і виклав фото ілюстрованої зупинки, на якій «зацвіли» мальви та соняшники.

«Я попросив художницю Олену Науменко, аби малюнок на зупинці був виконаний в українському стилі. Вона підготувала ескіз і ми його схвалили», – розповів «Сміла.ua» Віктор Овчаренко, завдяки коштам якого і була проведена ця робота.

Зупинка з мальвами та соняшниками викликала схвальні відгуки у користувачів соціальних мереж, вони дякують за добру справу волонтерам і пропонують, з реабілітаційною метою, залучати до такої роботи й хлопців, які повернулися з фронту.

Тим часом сам Віктор Овчаренко закликає через ФБ відгукнутися небайдужих, які бажають продовжити в Смілі та районі добрі справи по розмальовуванню зупинок.

3 Серпня, 2017 в 11:58 / Переглядів: 1261

Теми: Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про