«Сліпих» зупинок наробили в Черкасах

«Сліпих» зупинок наробили в Черкасах
Черкасці не в захваті від нових прозорих павільйонів на зупинках громадського транспорту в Черкасах. А саме від тих, де огляд затуляють рекламою з боку під’їзду громадського транспорту, пише Черкаський край.

Як-от на Митниці навпроти колишнього «Сонячного». Якраз саме з того боку, звідки виглядаєш автобуса, стіна заклеєна рекламою. Хіба що треба заглядати в дірочку… Причому, автобус навпроти зупинки не стане, бо там зазвичай баюра, тому він не доїжджає. Сидиш на зупинці? Сиди-сиди. Так не один 29-ий пропустиш. Те ж і з зупинкою «Сержанта Смірнова» нагорі.

У соцмережах черкасці повідомляють про випадки, коли люди пишуть по склу поверх реклами: приберіть, щоб не заважала огляду. Начебто це діє.

Нервують і потенційні пасажири біля колишнього палацу піонерів: тут у години пік збирається по чотири-п’ять автобусів уряд, і треба «прицілитись», куди бігти, де стане твій — у хвості чи всіх об’їде й зупиниться попереду. Але огляду перешкоджає сіті-лайт з рекламою.

Як казала якась тітка, приміряючись, де мілкіше ступити в калюжу на новопостеленій дорозі, «Роблять-роблять, і об’язатільно шось недороблять!».

Лариса Соколовська

Август 1, 2017 в 00:46 / Переглядів: 404

Теми: Події,Суспільство,Черкащина