Черкаський беркутівець, причетний до розстрілів на майдані, став громадянином Росії

Черкаський "беркутівець", причетний до розстрілів на Майдані, став громадянином Росії (ФОТО)

П’ятнадцять бійців спецпідрозділу “Беркут”, які входили до так званої “Чорної роти” і були причетні до розстрілів протестувальників на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року, отримали російське громадянство. Такі дані отримало з Генпрокуратури видання Тиждень.ua.

Як стало відомо сайту vikka.ua із власних джерел у правоохоронних органах, один із “беркутівців”, що стали громадянами РФ, – 31-річний уродженець Черкащини Роман Панченко. Роман Вікторович Панченко народився 17 грудня 1986 року в селі Селище Корсунь-Шевченківського району.

Згідно з інформацією Генеральної прокуратури Російської Федерації, Панченко отримав громадянство РФ 20 січня 2015 року. Наразі він прописаний у Тамбовській області.

На сайті Національної поліції України Роман Панченко числиться у списку осіб, які переховуються від органів влади. Він перебуває в розшуку з 2 березня 2015 року. Судом винесено ухвалу про дозвіл на його затримання.

Колишнього “беркутівця” звинувачують за ч.2 п. 5 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб), ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень, які спричинили тяжкі наслідки), ч. 1 ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій), ч. 2 п. 12 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

За вчинені злочини йому загрожує довічне тюремне ув’язнення.

Липень 30, 2017 в 09:38 / Переглядів: 789

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина