Боєць АТО з Черкащини відгуляв весілля на фронті (ФОТО)

Боєць АТО з Черкащини відгуляв весілля на фронті (ФОТО)

Черкащанин Олександр та львів’янка Василина поєднали свої долі у прифронтовій зоні.

Про це повідомляє “24 канал”.

Справжнє військове весілля в Авдіївці: військовий автомобіль, військові водій, фотограф і оператор, а за тамаду – командир частини.

Олександр – водій санітарного автомобіля механізованої бригади, Василина – медсестра у складі мобільного шпиталю.

Він не раз привозив для неї роботу, морально важку і криваву роботу. Дівчина щоразу приймала поранених. Перекидалась слівцем із Сашком і вони розходились по своїх світах. Як завше буває, ці дві долі поєднав випадок, а точніше – бронежилет.

“Зазвичай просто віталися, банальне “привіт”, “па-па”. А коли Сашко, довго не приїжджав, то відчуття було двояке. Зізнаюсь, хотілося щоб приїздив частіше, та з іншого боку, розуміла, приїде – знову привезе поранених. Це так важко… Так і приїхав: змучений, брудний у “броніку” з автоматом. Побачив мене, зрадів, і кинувся обніматись. Перечепився, і під вагою того бронежилета ми попадали на землю, наші погляди зустрілися… і все, весілля”, – каже Василина.

Кілька санітарних автомобілів, прикрашені кульками і надутими медичними рукавичками повезли наречених вулицями Авдіївки – кількасот метрів від місця реєстрації до – частини.

За цим неординарним дійством спостерігали мешканці містечка. Хтось махав руками, хтось вітав посмішками, а одна бабця навіть заплакала…

Того сонячного дня вперше за кілька місяців був справжній день тиші. Після двох нічних обстрілів у зоні АТО, бойовики жодного разу не застосували зброю у світлу пору доби. У цьому присутній певний символізм і для новоспечених молодят, які планують у мирний час відгуляти справжнє гучне українське весілля.

Июль 29, 2017 в 15:17 / Переглядів: 229

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина