Голова апеляційного суду Черкаської області: “Поки ніхто не звільняється”

Картинки по запросу володимир бабенко

Днями інформаційні видання Черкащини повідомляли, що голова Черкаського обласного апеляційного суду Володимир Бабенко звільняється з посади за власним бажанням. Крім нього, суддівські ряди залишає ще двоє суддів, а також заступник голови цього суду та секретар судової палати у цивільних справах.

 

Проте сам Володимир Бабенко на своїй сторінці у Фейсбук запевняє: поки що з посади не звільняється, а готовий поборотися за справедливість та відстояти власну честь.

“Щодо публікації в газетах про звільнення керівництва апеляційного суду Черкаської області, повинен усіх заспокоїти. Поки ніхто не звільняється. Подивився на істерику Маселка Р. на викриття замовлення ГО “Автомайдан” відносно мене кримінального переслідування з боку Горбатюка С.” – пише суддя.

На офіційному сайті Вищої ради правосуддя йдеться, що заяв про відставку Бабенка Володимира Миколайовича з посади судді апеляційного суду Черкаської області зупинено до закінчення розгляду рішення ВККСУ.

Раніше ми повідомляли, що На голову Апеляційного суду Черкащини здійснюють тиск автомайданівці. Напередодні Вища кваліфікаційна комісія суддів України заочно розглянула справу проти Володимира Бабенка, яку ініціює ВГО “Автомайдан”.

Спершу це були численні скарги та звинувачення, метою яких було домогтися звільнення нинішнього очільника апеляційного суду області і призначення на посаду “своєї” людини, судді Сергія Бондаренка. Ця особа фігурувала в історіях  про шахрайські схеми отримання квартир черкаськими суддями. 

Нині противники перейшли до радикальніших методів. Так Володимир Бабенко розповідає про погрози, залякування, підкладання гранати під авто, а також захоплення службового кабінету.

“Зверніть, будь ласка увагу на відео від 31.03.2015 року, захоплення мого кабінету представниками ВГО «Автомайдан» на чолі з Маселком та Хаджиновим за участі судді Бондаренка. На превеликий жаль, ВККС не відреагувала на цей факт та не вбачає в таких діях судді Бондаренка порушення етики.

Posted by Володимир Бабенко on Donnerstag, 27. Juli 2017

Пряма погроза ВГО «Автомайдан» фізичної розправи наді мною. Рада Суддів, ВККС та правоохоронні органи жодним чином не відреагували.

Posted by Володимир Бабенко on Donnerstag, 27. Juli 2017


Щодо прямих погроз моєму життю. То спершу була записка в дверях моєї оселі.

Фото Володимира Бабенко.

Далі – граната під днищем автомобіля.

Фото Володимира Бабенко.

У своєму посту на Facebook представники ВГО «Автомайдан» прямо погрожують мені сексуальним насильством у місцях позбавлення волі та обіцяють повторення долі вбитого у Москві Жиліна.

Фото Володимира Бабенко.

Двічі мені довелося переховувати свою родину.
Також я отримував на телефон повідомлення з картинками сексуального насилля, які я не публікуватиму тут з етичних міркувань.
Жодних осіб по вказаних фактах до кримінальної відповідальності не притягнуто.
Коли я порівнюю причини по яких ВККС вирішила звільнити мене з посади судді за порушення суддівської етики з перерахованими вище фактами, то у мене не виникає відчуття справедливості. Виникає лише питання: Чому ВККС, чи Рада суддів абсолютно не надала оцінку організаторам тиску на мене?” – пише суддя.

Аби відстояти свою честь та гідність, а також право займати посаду без страху за власне життя, Володимир Бабенко звертається до Генеральної прокуратури України з проханням посприяти у вирішенні конфлікту та припинити безкарні злодіяння автомайданівців та їх поплічників.

“Я публікую звернення до Генеральної прокуратури України про безпрецедентний тиск на мене з боку ГО «Автомайдан» за допомогою начальника департаменту спеціальних розслідувань генеральної прокуратури України Горбатюка С.

Фото Володимира Бабенко.

Фото Володимира Бабенко.

Фото Володимира Бабенко.

Знаю, що тиск з боку ВГО «Автомайдан» на суддів непоодинокий факт. Шановні судді, працівники правоохоронних органів, представники громадських організацій перестаньте їх боятися. Знайте, що тільки спільними діями їх можна зупинити. Направляйте мені у приватні повідомлення Facebook документи, заяви про факти захоплення приміщень суду, погроз суддям та працівникам апарату судів, порушення відносно суддів необґрунтованих кримінальних проваджень, тиску з боку громадських рад при НАБУ, НАЗК, Ради доброчесності при ВККС.

На моєму прикладі ви можете переконатися, як захищають мене ВККС, Рада суддів України та інші органи – тому пора почати захищатися самим. Я обов’язково доведу справу до кінця і виведу псевдо борців з корупцією на чисту воду. Вони можуть тільки знищити мене фізично, але переламати нас під себе їм не вдасться. 

Згадайте великого Т. Шевченка «Вставайте, кайдани порвіте…»

Адміністрація сайту “Рідний край” слідкуватиме за розвитком подій, що склалися довкола апеляційного суду Черкаської області.

Июль 27, 2017 в 20:45 / Переглядів: 422

Теми: Аналітика,Політика,Суспільство,Черкащина