Відома психолог з Черкас візьме участь у “Танцях з зірками”

Фото надане прес-службою “1+1”.

В Україні триває грандіозний #танціззіркамиchallenge телеканалу «1+1», в рамках якого стане відомо, хто візьме участь у легендарному оновленому проекті «Танці з зірками». Впродовж декількох тижнів українці дізнаються ім’я майбутніх учасників нового сезону та спостерігають за їх першими танцювальними спробами та навіть відвертими зізнаннями, повідомляє прес-служба “1+1”.

Сьогодні відома психолог Наталя Холоденко прийняла #танціззіркамиchallenge від актора і режисера Ахтема Сеітаблаєва та поділилась, що має серйозні наміри щодо участі у проекті:

«Я приймаю #танціззіркамиchallenge від Ахтема Сеітаблаєва. Зізнаюсь, що ніколи не танцювала, але спробую свої сили на головному паркеті країни. Мені здається, що це найбільш божевільне рішення у моєму житті, але я сподіваюсь на Вашу підтримку!», – сказала психолог.

Наталя Холоденко кинула виклик відомій співачці Камалії, але чи прийме #танціззіркамиchallenge артистка, Україна дізнається вже незабаром.

У прес-службі “1+1” також зазначають,  що взяти участь у #танціззіркамиchallenge можуть всі бажаючі. Для цього потрібно записати відео з танцювальними па будь-якого стилю, опублікувати його в соціальних мережах та залучити друзів до челенджу. Автору кращого ролика ведучі «Сніданку з 1+1» подарують два квитки на прямі ефіри.

Також свої сили у “Танцях з зірками” спробують ведучий тревел-шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров, співачка і тренер «Голосу. Діти-4» Надя Дорофєєва, актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв. Одним з членів журі стане всесвітньо відома балерина Катерина Кухар,  а ось чи вийдуть популярна співачка Наталя Могилевська та відомий танцівник Влад Яма на паркет як пара – досі є таємницею. Незмінним ведучим «Танців з зірками» залишиться Юрій Горбунов.

Липень 26, 2017 в 19:07 / Переглядів: 133

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина