У міському Будинку культури Шполи відтепер власний боксерський комплекс

З півроку тому у міському Будинку культури відкрилась секція боксерського клубу «Джеб», повідомляє Шполянська міська рада.  Директор ПП «Армаліт», Ігор Хоміч аби посприяти розвитку професійного боксу у місті, орендував частину приміщення у МБК для фізичних тренувань. У спортивну залу закупили новий ринг, боксерські мішки і груші та інший інвентар, який потрібен для занять з боксу.

Протягом цього часу зі шполянськими юнаками займався молодий, професійний тренер по боксу Сергій Сорока. Як результат, п’ятеро вихованців спортивної секції показали високі досягнення в обласних спортивних змаганнях, зайнявши призові місця. У відповідних вагових категоріях шполянські боксери вибороли чотири перших та одне друге місце.


Віднедавна приватний підприємець Ігор Хомич за поважних причин припинив орендувати спортивну залу і весь боксерський комплекс передав у комунальну власність міського Будинку культури.

Тренер по боксу Сергій Сорока та його юні вихованці не натішаться такому подарунку.


– Дуже добре, що заняття продовжуватимуться. Дітлахи міської громади не втратять можливість розвиватись фізично та досягати успіхів у сфері боксу, – зазначає Сергій Сорка.


Вдячний Ігорю Хомічу й сам очільник Шполянської міської ОТГ, Сергій Кравченко. Він схвалює партнерські стосунки влади, бізнесу й громади.
 Спільними зусиллями із бізнес-партнерами, завдяки наполегливості та працьовитості молодих спортсменів ми зможемо добитися високих результатів та вивести бокс на новий, якісний рівень у Шполянській громаді, – підкреслив міський голова Сергій Кравченко.

 

Июль 24, 2017 в 20:24 / Переглядів: 198

Теми: Події,Суспільство,Черкащина