Нові пригоди Бременських музик на Черкащині

Фото Константина Проценко.

Схоже, брати Гримм не встигли описати усі пригоди своїх казкових героїв. А між іншим, вони не лише відмінно адаптувалися на Черкащині, а й встигли “засвітитися”, до того ж впродовж лише однієї доби.

О 7 ранку у Черкасах із каналізаційного колектора на вулиці Нарбутівській, рятувальники витягли собаку, який виконавши впродовж ночі обовязкову програму, так і не знайшов серед мешканцій навколишніх будинків поціновувачів свого таланту, які б запросили його до себе на усе його творче життя.
Здавалося б, рядова подія, останнім часом рятувальники вже кілька разів витягали собак із різних халепних історій.
Проте через чотири години їм довелось зустрітися вже із котом.
Останнім часом багато людей якось підзабули, що у житті, звісно, крім казки Братів Гримм, собаки та коти, м`яко кажучи, не друзі. Що підтвердила зустріч кота із собаками на подвір`ї житлового будинку по вулиці Героїв Дніпра.
Рятуючи власну шкуру, пухнастий задерся на тополю. Осідлавши верхотуру, і демонструючи цілковиту зверхність до собачого племені, кіт не обираючи слів, виступив в увесь свій голос. Схоже його виступ відбувався на тваринному есперанто, бо собаки не лише забули про інші нагальні справи, а й ладні були продати душу боброві, щоб той зніс до біса цю кляту тополю.
Край розборкам поклали пильні місцеві бабульки, які за цим леметом не могли спокійно обговорити останні сукні Меланки Трамп, що та вдягнула до Парижу, аби позлити Брилю Макрон.
Набравши “101” старі, зайнявши краші місця у партері, із задоволенням спостерігали, як рятувальники своєю червоною машиною, блискучими гудзиками та довгою драбиною припинили на подвір`ї галасливе спілкування кота із собаками.
А в цей час десь у далекому-далекому Чигирині до хати по вулиці Черкаській завітали свати. Після спілкування, вони не лише пішли додому без гарбуза, а ще й на веселих ногах. Звівши ці два факти до одного, на душі у свині стало якось неспокійно, а коли весела донька господарів заглянувши до хліву та підморгнула рожевій, тій остаточно стало зрузуміло – час ставати п’ятаком до лісу. Проте втеча швидко розпочавшись, так само швидко й закінчилася, коли на шляху до волі несподівано з`явилася господня вигрібна яма.
Рятувальники, до яких звернулися господарі, розкопали один бік ями і витягли свиню через цей своєрідний пандус нагору. Господарі дякували та запрошували рятувальників на весілля, від чого у свині геть пропав і настрій, і апетит. Цікаво у цій історії те, що господарів підняв на ноги під час втечі єдиний на господарстві півень. Його несподіваний та незапланований за часом виступ привернув увагу господарів, які й помітили втечу худоби.
Після такої сварки, бучі та лемету, які впродовж одного дня влаштували кіт, собака та півень, виникло питання, а де загубився їхній компаньйон, – віслюк?
Проте той не забарився. За час що минув від останньої їхньої гастролі, збулася його головна мрія і він немов у казці перетворився на коня.
У селі Стійковому, що на Катеринопільщині, аби не горбатитися на господарку, кінь, пішовши на пасовисько, примудрився заховатися до чотириметрової ями. Звідки його не могли витягнути ані вмовляння господині, ані жмут свіжого духмяного сіна.
Вагомим аргументом у перемовинах із конем стали рятувальники, які не маючи дипломатичного хисту, розкопали яму та, обвязавши коняку пожежними рукавами, витягли тварину на світ божий. Хоч кінь і прикидався хворим, додому таки довелось йому йти на своїх копитах.

Ось так, наслухаєшся таких історій і зловиш себе на думці, а може Брати Гримм нічого й не вигадували, а просто записували байки, які чули від фермерів на ярмарку…

Речник обласного управління ДСНС 

23 Липня, 2017 в 13:00 / Переглядів: 513

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про