Максим Поляков з двома охоронцями, адвокатами, колегами по фракції і заступником голови Регламентного комітету прибув на засідання до суду. Своєї вини не визнає, але до грошової застави готовий.

“Я не з тих людей, які показують, що я тут жебракую, ледве доїхав”, – пояснює нардеп.

Уже на засіданні народний депутат знову захотів подивитися кіно за участі спецагента НАБУ Катерини, щоб прокоментувати. Суддя – відмовив. Прокурори відразу озвучують суму застави – півмільйона гривень. Сума вдвічі менша, ніж сума хабара, в отриманні якого Полякова підозрюють.

“Були факти в житті підозрюваного. З пісні слів не викинеш”, – каже прокурор САП Віталій Кравець.

Адвокати усі звинувачення відкидають і кажуть, що підзахисний хабарі не брав. Вони також називають усі докази прокурорів надуманими.

“Жодних доказів, що свідчили б незаперечно про обґрунтованість підозри – немає. Те, що надали ви, то є процесуальний мотлох. Суд не може ними керуватися”, – заявив адвокат Полякова Петро Бойко.

Поляков же вкотре говорить про свої статки. Каже, що хабарі йому брати – ні до чого.

“Але як видумаєте, що я настільки голодранець, щоб не купити собі два мобільних телефони, щоб чекати якусь Сивокінь, яка мені їх привезе, це абсурдність настільки смішна!” – каже Поляков.

Утім, прокурори наголошують, що доводити свою невинуватість у Полякова ще буде час у суді. Сьогодні ж йдеться тільки про запобіжний  захід.

Суддя думав про запобіжний захід для депутата більше двох годин. Зрештою, 304 тисячі гривень, а не 500 як просила прокуратура, електронний браслет, і заборона виїжджати без попередження з Києва та Умані. Чи внесе заставу – Поляков – чіткої відповіді не дав. Чому – дізнайтеся у сюжеті: