Беззаконня по-хасидськи, як місцева влада прикриває порушників

18 липня на території Пушкіна 57 (територія належить Авіаду Айхарону) стався інцидент за участі хасидів та місцевих жителів міста Умань. За словами очевидців, в бійці були помічені відомі на всю країну хасиди-брати Двір Мордехай та Нісім, які прославилися особливо жорстоким ставленням до коней.

Цього разу Мордехай та Нісім не хотіли виплачувати зарплатню своїм робочим, які працювали на незаконному будівництві на Пушкіна. Неодноразово міська влада забороняла будівництво, але з невідомих причин хасиди продовжували будівництво.

За словами постраждалої жінки, хасиди не виплачували зарплатню своїм робітникам, але після того, як уманчани почали добиватися виплати, Нісім Двір вихопив тесака, і почав махати до чоловіків, зачепивши деяких з них. В той же час Мордехай розбирався з жінками, хапав їх за горло, та бив кулаком в обличчя. Хасиди настільки залякали бідолаху, що вона благала не називати своє ім’я.

Ми спілкувалися з місцевими, але всі як один говорили, що нічого такого не було, тільки охоронник розповів, як все було насправді.

Мордехай Двір

Сам Мордехай зі своїм братом відмовилися коментувати ці події, але надіємся, що правоохоронні органи розберуться з даними персонажами.

Нісім Двір

Завдяки цим людям наша влада закриває очі на хасидське беззаконня.

Липень 22, 2017 в 16:32 / Переглядів: 20532

Теми: Кримінал,Події,Світ,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина