Під прицілом НАЗК опинився черкаський прокурор

Картинки по запросу Михайло Рибій черкаси

Національне агентство з питань запобігання корупції на черговому засіданні ухвалило рішення про проведення повної перевірки декларацій 14-ти осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки. Суб’єктом перевірки із Черкащини став заступник керівника Черкаської місцевої прокуратури Михайло Рибій. Про це повідомляють на сайті НАЗК, пише ВІККА.

Проведення повної перевірки черкаського прокурора розпочнеться з інформації, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались декларування Михайла Рибія та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені.

У своїй електронній декларації Михайло Рибій вказав квартиру в Черкасах площею 84 кв. м, мікроавтобус Volkswagen Transporter 2001 року випуску та легковик BMW-316 1997 року випуску.

Крім того, він задекларував три авторських права на видання, одне з яких – книга “Щас споем. Песни под гитару с аккордами”. У кожній із книг прокурор має 10% спільної власності.

Заробітна плата, отримана прокурором за основним місцем роботи, у 2016 році склала 219 тисяч 207 гривень. Крім того, він має банківський кредит у розмірі 10 тисяч 500 гривень.

Июль 21, 2017 в 19:26 / Переглядів: 433

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина