На Черкащині фотопастки зафіксували, що за звірина водиться в лісах (фото)

Сучасні технології допомагають смілянським лісівникам здійснювати на високому рівні ведення лісового та мисливського господарства. До таких новинок належать фотопастки, перша з яких була придбана Смілянським лісгоспом ще минулого року, а наразі ці пристрої вже стали незамінними помічниками у повсякденній роботі.

1

Фотопастки можна встановлювати у будь-якому місці, де є потреба у невидимому спостереженні, а запис здійснюється навіть у нічну пору доби та практично за всіх характерних для нашої місцевості температурних режимів. Передача ж знімків відбувається через  MMS з прив`язкою до мобільного телефону відповідального працівника, або ж на електронну пошту.

4

“Фотопастка спрацьовує на рух в режимі реального часу і є абсолютно непомітною у лісових насадженнях. Технічно передбачена можливість фіксувати стан справ як за допомогою фотознімків, так і відеозйомки. Завдяки цьому використовуємо їх для боротьби з браконьєрами, порушниками порядку у лісах, з метою обліку та встановлення статево-вікового складу популяції диких звірів”, – зазначає директор ДП “Смілянський лісгосп” Юрій Сегеда.

6

Про використання, зокрема у мисливському господарстві, детальніше розповідає головний мисливствознавець Смілянського лісгоспу Костянтин Костенко. За його словами, у мисливських угіддях підприємства створена мережа біотехнічних споруд, які відвідують практично усі лісові мешканці. Тож у літню пору фотопастки використовуються для контролю за відвідуваністю диким звіром штучних водопоїв, солонців та підгодівельних майданчиків.

25

Пропонуємо переглянути  відео, що зафіксували фотопастки в угіддях ДП “Смілянське лісове господарство”.

Черкаське обласне управління 
лісового та мисливського господарства

Липень 21, 2017 в 08:57 / Переглядів: 1831

Теми: Події,Суспільство,Черкащина