В Умані активно запрацював військовий аеродром

Картинки по запросу ан 26

Жителі Умані поступово звикають до незвичного гулу та крилатих літаків, які досить низько пролітають над землею. Уже кілька днів за містом з місцевого військового аеродрому злітають  військово-транспортні літаки. Як повідомляють очевидці, над Уманню кружляють Ан-26, вони регулярно здіймаються в небо, як вдень, так і вночі.

Про відновлення військового аеродрому “Умань” мова йшла вже давно, особливо він став необхідним, коли в Україні почалася війна. У 2015 році Міноборони видало наказ “Про визначення військового аеродрому “Умань” аеродромом спільного використання державною та цивільною авіацією України”. З того часу комплекс став доступним не лише для військових потреб, а й для посадки цивільної авіації, перевезення грузу.

Організацію виконання та забезпечення польотів повітряних суден, а також обслуговування повітряного руху на аеродромі спільного використання “Умань” покладено на підрозділи військової частини А2614 та експлуатанта аеродрому, який здійснює обслуговування повітряних суден цивільної авіації, відповідно до Повітряного кодексу та інших нормативно-правових актів, які регламентують діяльність державної та цивільної авіації України.

Потім було запущено гучний фейк, який перепощували усі видання: про зведення в Умані міжнародного аеропорту. Але згодом афера розкрилася і виявилася пустою політичною обіцянкою.

На сьогоднішній день уманський аеродром розвивається і відновлюється.

Липень 19, 2017 в 09:10 / Переглядів: 5464

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина