«Кришка багажника б’є покійника по голові»: всю Україну сколихнув жахливий випадок, як везли тіло бійця АТО трасою Київ-Одеса

С…ка!Злость!!!!Трасса Одесса-Киев.Догоняю старый советский "москвич".На заднем стекле бумага с надписью "груз 200".Поровнялся,посмотрел.То,что увидел внутри машины цензурно описать невозможно.Посигналил,попросил остановиться.В машине три бойца.Двое слева:один за рулем,другой за ним,вжался в заднюю дверь.Третий справа,в гробу.Гроб лежит на спинках переднего и заднего сиденья.Одна часть упирается в лобовое стекло,по другой части стучит крышка багажника.Т.е.практически бьет покойника по голове.Так и едут с открытыми окнами,уже километром 600,а может и больше:"А что делать.Командование сказало доставлять своими силами.Взяли свою машину,мужики скинулись на бензин."Країна вкладає великi кошти в армiю i флот.Звiсно,що на все не вистачає.Та я не вiрю,що мiнicтерство оборони не може купити один спецавтомобiль для доставки загиблих вiйськових з передової додому,"по-людськи",з повагою,як це робить ГО "Чорний тюльпан",а не так,як в цьому випадку,в багажнику авто,як дрова.Ганьба,просто ганьба.P/S Тут деякі пишуть,що я цим повідомленням потураю російській пропаганді.Переді мною цю машину обігнав автобус Одеса-Москва.Ще по цій трасі їдуть автобуси в Молдову,Білорусь,Польщу та в інші країни.Їдуть громадяни Білорусі з моря на своїх машинах.І всі це бачать.Так що "зрада" відбулася ще до мого посту в FB.

တြင္ Vladislav Serdyuk က တင္ထားေသာ တနဂၤေႏြ, 16 ဇူလိုင္ 2017

Віталій Сердюк із Одеси на своїй сторінці у Facebook описав, ставши випадковим свідком, як трасою Одеса-Київ у старому «Москвичі» перевозили труну із тілом загиблого у зоні АТО героя, передає Корупція.Інфо

Чоловік пише, що на задньому склі авто була наліпка «Вантаж 200», а труна із покійником стояла просто в салоні, на задньому та передньому сидінні.

«Траса Одеса-Київ, наздоганяю старий радянський «Москвич». На задньому склі папір з написом «вантаж 200». Порівнялися. Те, що побачив всередині авто, цензурно описати неможливо. Посигналив, попросив зупинитися. В авто три бійця – двоє зліва (один за кермом, інший за ним, втиснувся в задні двері), третій справа, в труні. Труна лежить на спинках переднього і заднього сидіння. Одна частина впирається в лобове скло, в іншу стукає кришка багажника, тобто практично б`є небіжчика по голові. Так і їдуть з відкритими вікнами, вже кілометрів 600, а може, і більше. А що робити? Командування сказало доставляти своїми силами. Взяли своє авто мужики, скинулися на бензин…» – написав Віталій Секрдюк і додав, що країна вкладає великi кошти в армiю i флот, звiсно, що на все не вистачає, та Мінicтерство оборони невже не може купити один спецавтомобiль для доставки загиблих вiйськових з передової додому, «по-людськи», з повагою, а не так, як у цьому випадку – в багажнику авто, наче дрова.

Тут деякі пишуть,що я цим повідомленням потураю російській пропаганді.
Переді мною цю машину обігнав автобус Одеса-Москва.Ще по цій трасі їдуть автобуси в Молдову,Білорусь,Польщу та в інші країни.Їдуть громадяни Білорусі з моря на своїх машинах.І всі це бачать.Так що “зрада” відбулася ще до мого посту в FB.” – зазначає автор.

Картинки по запросу прапор з чорною стрічкою

Июль 17, 2017 в 21:32 / Переглядів: 1572

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Черкащина