Антон Яценко: Через брак фінансування програм по лікуванню в Україні помирають діти (ВІДЕО)

На сьогоднішній день держава не забезпечує належного фінансування програми по лікуванню громадян. Зокрема, 94 дитини потребують лікування за кордоном, троє дітей уже померло через брак коштів на лікування. Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

На пленарному засіданні Верховної Ради Антон Яценко закликав усіх народних депутатів, зокрема тих, які є членами Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, та інших депутатів, що мають відношення до медицини, підтримати подані ним пропозиції до проекту Закону України № 6600 від 21.06.2007 «Про державний бюджет на 2017 рік».
Ці пропозиції стосуються збільшення фінансування на лікування українців за кордоном, реабілітації хворих на дитячий церебральний параліч, забезпечення лікування дітей-інвалідів з незворотніми вадами слуху (кохлеарна імплантація), ендопротезування (заміна пошкодженого суглоба штучним).
«Вважаю, що з виділених 26 мільярдів, які передбачені в законопроекті, ми можемо знайти кошти для збільшення фінансування галузі охорони здоров`я.
Сподіваюсь на підтримку всіх народних депутатів та членів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету!» – написав Антон Яценко.

Июль 14, 2017 в 00:24 / Переглядів: 255

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна