Скандальна помічниця Полякова Тетяна Любонько до Уманської міської ради йшла у команді мера Цебрія (відео)

Помічниця народного депутата від «Народного фронту» Максима Полякова Тетяна Любонько, яка підозрюється в здобутті хабара на користь нардепа, в 2015 році балотувалася в міськраду Умані від «Блоку Петра Порошенка». Про це йдеться на сайті Антикор.

Дана інформація розміщена на сайті Центральної виборчої комісії. На чергових виборах в міськраду Умані, які відбулися 25 листопада 2015 року, Любонько балотувалася від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарность», при цьому будучи помічником-консультантом народного депутата від «Народного фронту» Максима Полякова. Співпадіння?

Як виявилось, Тетяна Любонько також є кандидатом економічних наук, і викладає в «Першій Українській Академії Політики» під девізом – «ВЧИМО КЕРУВАТІ ДЕРЖАВОЮ».

Рівно два місяці тому Тетяна Любонько читала лекцію на тему «Основи професійної діяльності помічника депутата України». Цікаво, в програму лекції входило «Як правильно брати хабар і не попастися правоохоронним органам»? Судячи з усього, ні.

Ось така ось вона не легка і небезпечна професія – помічник народного депутата. А тепер трохи гламуру, шик і блиск від «пересічного» помічника – консультанта народного депутата України Тетяни Любонько:

 

Липень 14, 2017 в 00:48 / Переглядів: 721

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина