Черкащанин підкорює Схід креативними проектами

“Створюю шум, який робить людям весело”, – так коротко описує свою роботу в Об’єднаних Арабських Еміратах Ігор Полак. Чотири роки тому він змінив нічне життя провінційних Черкас на бурхливі ритми мегаполісів у одній із найбагатших країн світу  


Певний час працював музикантом за контрактами. Згодом управителем нічного бару, а потім вирушив у самостійне плавання, інформує vikka.ua.

“Пішов на фріланс. Наразі займаюся організацією вечірок, піаром – по суті, створюю шум, який робить людям весело. Ніч – це активний час для мене. Хоча і вдень працюю: вирішую організаційні моменти, займаюся рекламою, а ще комерційними івентами (дні народження, весілля)”, – пояснює Ігор.

Найцікавіший проект, у якому взяв участь черкащанин, це проект “Coma” – андеграундні вечірки для любителів електронної музики.

Окремий напрямок роботи Ігоря – це співпраця зі студією звукозапису, де команда створює аудіо- та відеопродакшн.

“Не варто їхати в Дубай на заробітки, якщо немає внутрішнього стрижня. Його треба виховати в собі, а тоді вже збиратися туди. Там треба пробиватися і вміти знайти спільну мову з представниками різних національностей та культур. Я знаю дівчат і хлопців, які взагалі не могли розмовляти англійською і знали три слова, але були впевнені в собі і від них ішов такий посил, що їх сприймало оточення. Звичайно, це не стосується сфери обслуговування, де мова є обов’язковою для роботи”, – розповідає черкащанин.

Липень 13, 2017 в 12:12 / Переглядів: 128

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина