У Черкаському районі ходити до лісу не можна

Жителів району закликають в ліс не ходити

Аби завчасно попередити громадян про наслідки недотримання правил пожежної безпеки в екосистемах працівники СКП «Райліс» продовжують посилено проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Черкаського району, пишуть Сільські обрії.

–         Першолипнева негода наробила подвійного лиха в лісових масивах – пошкоджено 6 гектарів насаджень, а тепер через спеку маємо загрозу виникнення пожеж в екосистемах. У зв’язку з високою температурою повітря СКП «Райліс» переконливо просить жителів Черкаського району та приїжджих відпочивальників обмежити відвідування соснових насаджень, а також не розводити вогнищ в лісі та на території баз відпочинку, не палити стерню біля лісу, траву в полезахисних смугах, утриматися від заїзду автотранспортом у лісову зону на відпочинок, – наголошує директор комунального підприємства Станіслав Швед.

Нагадуємо, особи, винні у порушенні вимог пожежної безпеки в лісах, несуть адміністративну відповідальність згідно ст. 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення та кримінальну відповідальність згідно із ст. 245 ККУ в разі спричинення тяжких наслідків.

Июль 12, 2017 в 12:08 / Переглядів: 714

Теми: Події,Суспільство,Черкащина