Уманські громадські організації вимагають покарання для перших посадових осіб міста, у тому числі секретаря міськради від «Батьківщини» Кирилюк Людмили

Сьогодні, 11 липня, представники Громадських організацій м. Умань «Стоп корупції», «Народна Опора», «Правий сектор», «Кулак Громади» і Самооборона Майдану та інші, провели зустріч з прокурором Черкаської області Овчаренко С.А. Про це повідомляє громадський активіст Олександр Томасєвич у Фейсбук.

Головною метою цієї зустрічі стало незадоволення громадськості м. Умані роботою прокурора Уманської місцевої прокуратури Павленко Р.І. щодо нездійснення ним нагляду за додержанням законодавства під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідувань, порушених за заявами представників вказаних організацій відносно перших посадових осіб Уманської міської ради (міського голови Цебрій О.В., першим заступником міського голови Клочко С.Л., секретарем Уманської міської ради Кирилюк Л.М., секретарем виконавчого комітету Уманської міської ради), за вчинення ними кримінального правопорушення у сфері службової діяльності щодо незаконного розпорядження землею, майном і грошовими коштами, що належать Уманській міській територіальній громаді жителів м. Умань, що є тяжкими наслідками.

Кримінальних справ більше 20. Причиною такої зустрічі стала умисна бездіяльність процесуальних прокурорів Уманської місцевої прокуратури, які здійснюють нагляд за розслідуваннями і які покриваючи зловмисників з міської ради, роблять все можливе, щоб закрити кримінальні провадження відносно перших осіб міськради, дають вказівки їм, як викрутитися із злочину, а вони тим часом здійснять нібито нагляд і тим самим протягнуть час.

Деякі справи тягнуться ще з 2015 року, а підозру неможуть повідомити особам, які вчинили злочин, що вказує на протизаконну бездіяльність цих прокурорів, а також і слідчих Уманського СВ. За таких обставин, складається протизаконна система бездіяльності правоохоронних органів м. Умані щодо не розслідування кримінальних проваджень відносно перших посадових осіб Уманської міської ради, які вчинили злочини та умисне покриття вчинених ними злочинів на користь чиновників та на шкоду територіальної громади м. Умань, що має суттєвий вплив на зниження рівня життєдіяльності уманчан, зростання бідності, смертності та криміногенної ситуації.

Зустріч пройшла корисною для обох сторін, за результатами якої було ухвалено меморандум про співпрацю обласної прокуратури та представниками Громадських організацій з метою покращення піднятої ситуації щодо кримінальних проваджень та притягнення до відповідальності винних осіб Уманської міської ради. Чекаємо дієвих дій прокурорського реагування, про що буде повідомлено громаду міста Умань.

Июль 11, 2017 в 22:21 / Переглядів: 1055

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина