Виконавчу службу міста Умань звинувачують у систематичному рейдерстві (відео)

 

Громадська організація “Європейські Черкаси – Європейська Черкащина” оприлюднила відео з доказами безчинства та рейдерської діяльності, якими займаються Державний виконавець ДВС в м. Умань Василь Мельник під керівництвом свого начальника Олександра Гудзовського.

Як повідомляла “Вечірня Умань”, 26 червня представники Державної виконавчої служби намагались арештувати  майно, уманчанина, що орендує приміщення в магазині «Капітошка».  У свій час власник магазину Сергій Зозуля мав борг у банку,  який на 20 червня день погашений повністю.

Проте, державна виконавча  служба продовжила свої дії намагаючись вилучити майно  не тільки  колишнього боржника, а й людей, які просто орендують приміщення, підстава –  банк не надав заяву про завершення виконавчого провадження. І їх чомусь не спиняв той факт, що підприємцю, проти якого відкрили провадження, належать лише стіни, а весь товар – Сергію Ситкіну.

Як зазначається у відео, коли стало зрозуміло, що підприємці просто так не здадуться і не дозволять вивезти майно, Олександр Гудзовський почав погрожувати присутнім, що і на них відкриє провадження, а якщо у них немає боргу, то з’явиться:

“А ви в мене теж будете боржником проходити!” – стверджує очільник ДВС.

Окрім того, державні виконавці поводили себе зверхньо, з викликом, за що й отримами зауваження.

Виконавча служба  від десятої ранку до третьої ночі намагалась описати та вилучити майно чоловіка, який немає жодного відношення ні до банку, ні до кредиту.

Підприємці та місцеві активісти неодноразово зверталися до поліції, врешті любителів чужого майна попросили покинути приміщення, через що решту ночі працівники виконавчої служби провели в холі магазину.

Далі стало ще цікавіше. Після опису майна Державний виконавець ДВС в м. Умань Василь Мельник на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що магазин “Капітошка” скоро пустять з молотка.

Як зазначається, Василь Мельник стверджував про борг виконавчого збору Сергія Зозулі у сто тисяч гривень, тоді як під час опису майна його ж начальник Олександр Гудзовський подвоїв цю суму і назвав уже двісті тисяч.

Коли активісти завітали до посадовців за роз’ясненням, вони повідомили, що після опису майна вони ночували в холі магазину тому, що після всіх відповідних процедур на своє зберігання майно приймає державне підприємство СЕТАМ. Так як представники з’явилися лише вранці, Василь Мельник був змушений перебувати біля арештованого майна.

В процесі розмови начальник ДВС Олександр Гудзовський запропонував Сергію Зозулі взяти під власну відповідальність зберігання чужого товару, а присутні активісти були запрошені у свідки. Тоді як під час арешту майна ті ж самі представники виконавчої служби намагалися зробити все, аби самостійно його вивезти з магазину.

І тут відкрилася ще одна афера: документи, за якими було відкрито виконавче провадження, виявилися фіктивними, адже на них не було ні печатки, ні підпису. Також був сфальшований підпис районного судді.

Кожна із сторін наводить свої факти і аргументи, але висновки напрошуються самі собо. Вирішенням цього конфлікту будуть займатися відповідні органи.