Національна академія сухопутних військ, яку закінчив легендарний уманський капітан Андрій Кизило, на межі закриття

16299094_672603689579913_2106440153699024188_n

Національна академія сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного у м.Львові, один з найкращих видових військових навчальних закладів в Україні, на грані. За ініціативи Міністра оборони України, генерала армії України Степан Полторака, курсантів розформують і переведуть на навчання до інших навчальних закладів.

Натомість Міноборони має намір перетворити Національну академію сухопутних військ, де зараз проводиться комплексне навчання військових за стандартами країн-учасниць НАТО, в інститут морально-психологічного забезпечення.

Захистимо військову академію у Львові!

Не допустимо закриття Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного у Львові! 12 липня це питання буде розглядатися на засіданні Уряду.Підписуйте петицію до Президента України з вимогою захистити Академію!

Posted by Solontay Oleksandr on Thursday, 6 July 2017

Заклики вплинути на вирішення питання щодо долі навчального закладу ширяться інтернетом.

“Не допустимо закриття Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного у Львові! 12 липня це питання буде розглядатися на засіданні Уряду.
Підписуйте петицію до Президента України з вимогою захистити Академію!” – саме такий запис під відео розмістив на своїй сторінці у Фейсбук громадський діяч Солонтай Олександр.

Аби не допустити знищення відомого в Україні та за її межами навчального закладу, було створено електронну петицію на Офіційному інтернет-представництві Президента України “Проти знищення Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного”.

Автором петиції є Васюник Ігор Васильович, дата створення 03 липня 2017. На сьогоднішній день зібрано 1385 голосів із 25 000 необхідних. До завершення голосування лишилося 86 днів. Якщо ви хочете ознайомитися з повним текстом петиції та її вимогами, це можна зробити ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Нагадаємо, Національну академію сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного у м. Львові закінчив наш земляк, Герой України, легендарний капітан, заступник командира механізованого батальйону 72 ОМБр Андрій Кизило з Умані, який  загинув у зоні проведення АТО цьогорічХлопець був дуже здібним, йому пророкували успішку військову кар’єру, він користувався авторитетом серед побратимів і пишався своїми успіхами.

 

 

Липень 10, 2017 в 00:25 / Переглядів: 923

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина