На голову Апеляційного суду Черкащини здійснюють тиск автомайданівці

Результат пошуку зображень за запитом "бабенко володимир миколайович черкаси"

Ми вже повідомляли, що Черкаський голова Апеляційного суду змушений шукати справедливості через соціальні мережі. Напередодні Вища кваліфікаційна комісія суддів України заочно розглянула справу проти Володимира Бабенка, яку ініціює ВГО “Автомайдан”. Суддів не збентежив той факт, що відповідач перебуває за кордоном, а з його боку немає жодного представника чи адвоката.

Ще напередодні виборів голови Апеляційного суду, 24 квітня, представники Координаційної ради сил Майдану Черкащини зустрілися із на той час в.о. голови Апеляційного суду області Володимиром Бабенком у його кабінеті. Предметом розмови стала заява, складена активістами на ім’я судді а також до Ради суддів України, пише ГромЧе.

– У понеділок мають відбутися вибори голови Апеляційного суду.  Координаційна рада сил Майдану Черкащини радить пану Бабенку утриматися від участі у виборах доки не буде остаточно підтверджено чи спростовано усі факти, котрі дискредитують його, – пояснила позицію активістів Наталка Вернидуб. – Йдеться про заяви судді Бондаренка про тиск. Є багато питань до роботи пана Бабенка у майданівські часи. Окрім того у відкритих джерелах є інформація про аферу з будівлею, яка б мала належати Апеляційному суду, але була передана в приватну власність. І тут знову ж таки фігурує ім’я Бабенка.

11069685_872427906154145_5526586278186026218_n

Передати заяву Володимиру Бабенку прийшло троє активістів. Щоправда, під час зустрічі із суддею стався казус – представник Самооборони не підтримав позицію решти. Виявилося, що сам він добре знає голову суду і не вважає заяву адекватною.

Сам же Володимир Бабенко повідомив, що заяву від Координаційної Ради сил Майдану Черкащини розцінює як тиск.

– Для мене це також принципова позиція. Як я не можу брати участь у виборах? – звернувся він до активістів.

 

І вже в травні ми повідомляли, що У виборах голови Апеляційного суду Черкаської області переміг Бабенко Володимир Миколайович. Вже вкотре судді висловили свою довіру та підтримали кандидатуру Бабенка Володимира Миколайовича, віддавши йому понад 80% голосів.

На сьогоднішній день боротьба за головування в Апеляційному суді Черкаської області продовжується. Активісти намагаються поставити “свого”, використовуючи всі методи боротьби, навіть протиправні та провокуючі. Суддя, в свою чергу, готовий відстоювати себе і не піддаватися тиску зі сторони.

Липень 9, 2017 в 09:41 / Переглядів: 789

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина