На Черкащині колишній військовослужбовець сприяв діяльності терористичної організації

Похожее изображение

Соснівським районним судом м. Черкаси задоволено клопотання прокурора про надання дозволу на здійснення спеціального (заочного) досудового розслідування стосовно колишнього військовослужбовця, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної групи чи терористичної організації).

     Установлено, що в жовтні 2014 року чоловік, попередньо здійснивши дезертирство з однієї з військових частин у Харківській області, вступив до лав терористичної організації «Луганська народна республіка» та приймає участь у бойових діях проти сил АТО.

     У зв’язку з тим, що зловмисник переховується від слідства на тимчасово окупованій території України, його оголошено у всеукраїнський розшук та надано судом дозвіл на його затримання та привід для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

     Довідково: санкцією ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 (восьми) до 15 (п’ятнадцяти) років.

Прес-служба прокуратури Черкаської області 

Липень 8, 2017 в 21:03 / Переглядів: 637

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина