У Черкасах курсанти врятували чоловіка, що не міг самостійно вибратися з Дніпра (відео)

Гарна зміна підростає. 7 липня курсанти ЧІПБ поверталися з смт. Чорнобай, де виконували роботи з ліквідації наслідків негоди. Рухаючись дамбою та чекаючи через ремонт мосту відкриття реверсивного руху вихованці інституту помітили, у воді людину яка не може по мокрим плитам вибратися з води. Не втрачаючи час страхуючи один одного, молоді рятувальники витягли чоловіка із води. «Коли побачили людину у воді, зразу, згуртувавшись, почали допомагати. В інституті нас навчають командній роботі та правильному прийняттю рішень під час порятунку людей та ліквідації надзвичайних ситуацій», – повідомив курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Владислав Білий

Posted by Konstantin Protsenko on Saturday, 8 July 2017

7 липня курсанти ЧІПБ поверталися з смт. Чорнобай, де виконували роботи з ліквідації наслідків негоди. Рухаючись дамбою та чекаючи через ремонт мосту відкриття реверсивного руху вихованці інституту помітили, у воді людину яка не може по мокрим плитам вибратися з води. Не втрачаючи час страхуючи один одного, молоді рятувальники витягли чоловіка із води. Про це повідомив речник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко.
«Коли побачили людину у воді, зразу, згуртувавшись, почали допомагати. В інституті нас навчають командній роботі та правильному прийняттю рішень під час порятунку людей та ліквідації надзвичайних ситуацій», – повідомив курсант 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Владислав Білий.

Картинки по запросу допомога на воді

Липень 8, 2017 в 14:23 / Переглядів: 444

Теми: Події,Суспільство,Черкащина