Малюк з Черкащини, для якого на лікування назбирали рекордну суму грошей, відсвяткував свій День народження

Відомий мандрівник та телеведучий Дмитро Комаров у мережі Фейсбук привітав з Днем народження маленького черкащанина, який нині знаходиться на лікуванні в Стамбулі. Про це пише сайт Про все.

– Пригадуєте Стасика, якого ми з вами недавно відправили до Стамбулу на видалення пухлини в стовбурі головного мозку? На днях йому виповнилось 5 років. Він продовжує курс реабілітації. Його стан тяжкий, але стабільний. Важко давати якісь прогнози до чергового обстеження. Не виключений ще один курс хіміотерапії. Але головне – Стас не здається і активно бореться. З Днем народження, Стас. Мільйони людей з тобою. Ти повинен перемогти. Інакше й бути не може, – написав відомий мандрівник.

Також він ще раз подякував тим, хто допомагав збирати кошти на лікування черкащанина.

Нагадаємо, Відомий телеведучий закликав допомогти врятувати життя хлопчику з Черкащини. Маленький Стасик потребував негайного оперативного втручання, але коштів у родини на це не було. Тоді всього лиш за кілька днів назбиралася величезна сума, і Хлопчик з Черкащини, для якого збирав кошти відомий телеведучий, поїхав на операцію за кордон

Липень 7, 2017 в 00:57 / Переглядів: 1061

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина