В Умані службова особа медичного закладу вчинила кримінальне правопорушення

лікар

Службова особа однієї із лікарень м. Умань зловживаючи службовим становищем, незаконно нараховувала і виплачувала надбавку працівникам відділення. В період часу з 2014 по 2016 рік здійснила завищення розміру отримуваної працівниками заробітної плати.

Про це онлайн-газеті Новини Черкасповідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

Будучи уповноваженою на здійснення контролю за правильністю нарахування надбавок до заробітної плати, остання незаконно нарахувала і виплатила працівникам відділення протягом вищевказаного періоду надбавку на загальну суму 390 750,61 гривень, чим спричинила державі, в особі Уманської міської ради матеріальних збитків, що визначені Кримінальним кодексом України як тяжкі наслідки.

21 червня 2017 року даній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України. Досудовим розслідувань правову кваліфікацію дій визначено як зловживання службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для іншої фізичної особи, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке спричинило тяжкі наслідки.

На даний час Уманською місцевою прокуратурою направлено обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

Июль 6, 2017 в 18:19 / Переглядів: 1224

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина