За добу на автодорогах Черкащини відремонтували понад 4,7 тис. кв. м дорожнього покриття. Фото

За добу на автодорогах Черкащини відремонтували понад 4,7 тис. кв. м дорожнього покриття
На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області філіями підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжуються роботи з ліквідації ямковості та ремонту дорожнього покриття на автодорогах загального користування державного та місцевого значення.
Так, 5 липня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на дорогах державного та місцевого значення на понад 2 тис. кв. м покриття. Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячої асфальтобетонної суміші та струменевим методом. На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі.
Окрім того, було влаштовано 2700 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах загального користування місцевого значення.
Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, обкошування трави на узбіччях, приведення до належного стану дорожніх знаків, ремонт бар’єрного огородження.
Загалом, цього року на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області було виконано ямковий ремонт на понад 150 тис. кв. м покриття доріг державного та місцевого значення.
Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Світлина від Юрія Дубрави.

Світлина від Юрія Дубрави.

Світлина від Юрія Дубрави.

Світлина від Юрія Дубрави.

Повідомляє Прес-служба САД у Черкаській області

Липень 6, 2017 в 15:59 / Переглядів: 199

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина